Home Aktualitet “Kapi në flagrancë “rilindasit” e Vaqarrit”, Meta përgëzon Këlliçin: Opozita duhet t’i parandalojë këto fenomene kriminale nga të cilat Kryerilindasi nuk shkëputet dot

“Kapi në flagrancë “rilindasit” e Vaqarrit”, Meta përgëzon Këlliçin: Opozita duhet t’i parandalojë këto fenomene kriminale nga të cilat Kryerilindasi nuk shkëputet dot

nga Editor

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka përgëzuar kandidatin e PD, Belind Këllicin për kapjen në flagrancë të rilindasave të Vaqarrit, të cilët shpërndanin ushqime dhe zarfa elektorale.

Postimi i plote

E përgezoj kandidatin Belind Këlliçi për kapjen në flagrancë të “rilindasve” të Vaqarrit, me ushqime dhe zarfa elektorale. Opozita duhet të organizohet në mënyrën më të mirë për të parandaluar këto fenomene kriminale elektorale nga të cilat Kryerilindasi nuk shkëputet dot.As frikësimi dhe as blerja me zarfa dhe ushqime nuk e ndal Triumfin e Demokracisë dhe Sovranit më 25 Prill! Tolerancë zero për krimet zgjedhore!Ligj special për të përjashtuar përgjithmonë nga administrata vendore dhe qendrore zyrtarët, që konsumojnë krimet zgjedhore.Mbani shënim çdo emër dhe dokumentoni me foto dhe video cilindo!

🇦🇱

https://www.facebook.com/ilirmetazyrtar/posts/3955206821192228

Lajme te ngjashme