Home Aktualitet FOTO/ Kjo është policja që ka mbetur e plagosur nga përplasja në Elbasan

FOTO/ Kjo është policja që ka mbetur e plagosur nga përplasja në Elbasan

nga Editor

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Elbasan mesditën e sotme.

Si pasojë e përplasjes me armë ka mbetur i vdekur një person dhe disa të plagosur.

Ndërkohë Syri.net ka siguruar foton e polices së Shqiponjave që është plagosur gjatë përplasjes me armë.

Ngjarja ndodhi në lagjen “5 Maji” në Elbasan.

Lajme te ngjashme