Home Aktualitet FOTOT NGA VENDI I NGJARJES! I MBULUAR me COPË TË KUQE, pamjet e kufomës së Pjerin Xhuvanit, Policia e ka rrethuar…

FOTOT NGA VENDI I NGJARJES! I MBULUAR me COPË TË KUQE, pamjet e kufomës së Pjerin Xhuvanit, Policia e ka rrethuar…

nga Editor

Siç duket edhe nga pamjet, viktima është mbuluar me një copë të kuqe dhe kufoma është i rrethuar nga  efektivët e Policisë së Shtetit. 

Viktima në rrugë21 Prill, 2021 14:43Dalin pamje nga vendi i ngjarjes, ku viktima Pjerin Xhuvani është shtrirë në tokë pasi është qëlluar me armë zjarri mbi 20 herë në mes të qytetit të Elbasanit. Siç duket edhe nga pamjet, viktima është mbuluar me një copë të kuqe dhe kufoma është i rrethuar nga  efektivët e Policisë së Shtetit. 

Lajme te ngjashme