Home Aktualitet Incident në Elbasan! Ndalohet mjeti që shpërndante para, njerëzit: U dëgjuan të shtëna

Incident në Elbasan! Ndalohet mjeti që shpërndante para, njerëzit: U dëgjuan të shtëna

nga Editor

Sipas qytetarëve janë dëgjuar dhe disa të shtëna. Por nuk dihet motivi i shpërndarjes së shumës të së ardhurave dhe numrin ekzakt të tyre.

Një mjet i cili dyshohet se shpërndante para është ndaluar ditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Mësohet se mjeti i shpërndante paratë në lagjen ‘5 Maji’. Sipas qytetarëve janë dëgjuar dhe disa të shtëna. Por nuk dihet motivi i shpërndarjes së shumës të së ardhurave dhe numrin ekzakt të tyre.

vijon..

Lajme te ngjashme