Sali Berisha paralajmëron Edi Ramën/ Po e publikove prapë këtë foto, do bëj publike të vertetën

Read Time:42 Second

Ish Kryeministri Berisha ka reaguar me një shenim në faqen e tij në facebook pas ripublikimit të disa fotove të Edi Ramës më shenja të dhunës në fytyrë

Edvin Mafia per te shpetuar lekuren shet krimin e pasionit per krim politik!

Miq, i rene pertoke nga deshtimi total dhe damkosja ne Europe dhe ne bote, Edvin Mafia nxori kete foto te 22 viteve me pare. Me kete foto ai per te bere viktimen kerkon t’iu shese shqiptareve krimin e pasionit per krim politik per te zbutur sadopak zemerimin dhe urrejtjen e madhe popullore ndaj tij!

Me kete rast e paralajmeroj publikisht se dhe njehere te vetme po perdori foton e krimit te pasionit per krim politik, do te bej publike te gjithe te verteten e rrethanave te ketij krimi pasioni, te gjitha hollesite dhe autoret e tij! sb

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kërcënim me jetë? Kryeministri kanadez me jelek antiplumb dhe i rrethuar nga policia në tubim elektoral
Next post Vasili: Shqiptarë jini vigjilentë, Venecia konfirmon se qeveria po ju vjedh pronat!