Home Aktualitet Presidenti Meta thirrje simpatizantëve të LSI të mos bien pre e lojës së Ramës

Presidenti Meta thirrje simpatizantëve të LSI të mos bien pre e lojës së Ramës

nga Editor

Nga Ilir Meta-

U bëj thirrje kandidatëve të LSI në Fier të mos bien pre e provokimeve të Policisë Bashkiake për çështjen e banderolave dhe ta tejkalojnë me urtësi këtë moment. Ndërsa po u prek një votë ditën e votimeve t’i mprehin cfurqet, se si gratë trime të Libofshës do t’i ndjekim këmba këmbës horrat, nëse nuk kanë kuptuar gjë akoma

Lajme te ngjashme