Home Aktualitet “Vlora do ja bëjë fora”, Grisejda Myslimi: Entuziazmi dhe shpresa ndihen tek të gjithë

“Vlora do ja bëjë fora”, Grisejda Myslimi: Entuziazmi dhe shpresa ndihen tek të gjithë

nga Editor

Kandidatja e LSI-së për deputete, Grisejda Myslimi e dyta në listën e Vlorës, thotë se më 25 prill ky qark do ja bëjë fora. Sipas saj, entuziazmi dhe shpresa ndihen tek të gjithë. “VLORA pret me padurim Ndryshimin e Madh! Pranë bashkëqytetarëve të mi, derë më derë, duke shpalosur programin e LSI për një qeverisje më të mirë. Entuziazmi dhe shpresa ndihen tek të gjithë! Edhe pak ditë nga FITORJA E MADHE. MË 25 PRILL VLORA DO JA BËJË FORA”,-shkruan Myslimi në facebook.

Lajme te ngjashme