Home Aktualitet Ish-ministri i PS, Elmaz Sherifi: Ramën e mundi Babaramo

Ish-ministri i PS, Elmaz Sherifi: Ramën e mundi Babaramo

nga Editor

Nga Elmaz Sherifi

Ramën e mundi Babaramo” !
Kryetarin e Partisë dhe kryepatronazhistin e lanë nervat që në pyetjen e dytë, nga pesë pyetje që do i bënte Babaramo.
Përse u dorëzua aq shpejt, i “palodhuri”, punë pa mbaruari, kryepatronazhisti dhe specia e veçantë politike që ka tetë vjet që sundon e nuk qeveris?

U largua nga studio, si askush më parë, duke bërë gjeste si aktor pantomime.
Iku me gojë te kyçur, u bë memec! Përse? Përgjegjen jepeni ju miq!

Lajme te ngjashme