Home Aktualitet Plagosja e sekretarit të PD-së në Kavajë, Meta vizitë në spitalin e Durrësit

Plagosja e sekretarit të PD-së në Kavajë, Meta vizitë në spitalin e Durrësit

nga Editor

Presidenti Ilir Meta,  pasi udhëtoi me urgjencë drejt Kavajës, ku dha dhe qëndrimin e tij për ngjarjen e rëndë, është nisur drejt spitalit të Durrësit, ku takoi anëtarin e selisë blu të plagosur.

Bledar Okshtuni mbeti i plagosur me një plumb në këmbë, ndërsa ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Pasi mori mjekim në spitalin e Kavajës, u nis për mjekim të specializuar drejt Durrësit.

Lajme te ngjashme