Home Aktualitet “Do ikësh nga PS po humbe?” / Rama nervoz heq mikrofonin dhe largohet nga studio (VIDEO)

“Do ikësh nga PS po humbe?” / Rama nervoz heq mikrofonin dhe largohet nga studio (VIDEO)

nga Editor

Kryeministri Edi Rama e ka lënë në mes intervistën me gazetarin Ilir Babaramo në Report Tv.

I bezdisur nga një sërë pyetjesh për reformën në drejtësi, punën e SPAK, kapjen e drejtësisë së re, mos-hetimin e tenderave si ai për uniformat e ushtrisë apo tenderi për ndryshimin e logos së TKOB kanë nervozuar kreun e qeverisë.

Gazetari e ka pyetur nëse do të largohet edhe nga PS nëse humbet zgjedhjet, por Rama ka hequr mikrofonat dhe është larguar. Shihini videon poshtë duke filluar që nga minuta 1.11.30

Lajme te ngjashme