Home Aktualitet Basha takim me banorët në njësinë 10: Më 25 prill, votoni ndryshimin, voto numrin 9

Basha takim me banorët në njësinë 10: Më 25 prill, votoni ndryshimin, voto numrin 9

nga Editor

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar takimin e radhës në njësinë 10, në Tiranë.

Gjatë këtij takimi kryedemokrati ishte i shoqëruar nga kandidatet për deputete të PD për Tiranën, Jorida Tabaku dhe Oriela Nebiaj.

Basha u ka bërë ftesë qytetarëve që më datë 25 prill të mbështesin Partinë Demokratike dhe të votojnë për numrin 9 për të sjell ndryshimin.

Lajme te ngjashme