Home Aktualitet Të shtënat me armë zjarri në zyrat e PD-së në Kavajë, plagoset një person

Të shtënat me armë zjarri në zyrat e PD-së në Kavajë, plagoset një person

nga Editor

Mësohet se personi është me inicialet B.Q., por ende nuk është zbardhur identiteti i tij.

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në zyrat e Partisë Demokratike në Kavajë.

Mësohet se personi është me inicialet B.Q., por ende nuk është zbardhur identiteti i tij.

Ngjarja u raportua pak momente më parë, ndërkohë që ende nuk janë të qarta rrethanat. Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Lajme te ngjashme