Home Aktualitet Erion Veliaj: I jemi mirënjohës patronazhistëve, ata marrin informacion

Erion Veliaj: I jemi mirënjohës patronazhistëve, ata marrin informacion

nga Editor

Kryetari i Bashkisë së TiranësErion Veliaj përballë të rinjve të Partisë Socialiste ka folur për temën më të përfolur të momentit, patronazhistin. Veliaj ka deklaruar se është mirënjohës për informacionin që ata mbledhin duke prezantuar programin e Partisë Socialiste.

“E dimë që fjala patronazhist është bërë shumë e njohur këto ditë. Por ne jemi shumë mirënjohës për patronazhistët tanë, pasi çdo ditë mundohen të marrin informacion, të japin informacion dhe të prezantojnë programin.” – tha Veliaj gjatë fjalës së tij.

Lajme te ngjashme