Home Aktualitet Kryemadhi publikon videon: Fierakët do votojnë të LSI për punësim të mirëpaguar dhe më shumë mundësi

Kryemadhi publikon videon: Fierakët do votojnë të LSI për punësim të mirëpaguar dhe më shumë mundësi

nga Editor

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, publikon pamjet e takimit elektoral në Fier, ku vë theksin te atmosfera, që sipas saj, ishte e jashtëzakonshme.

Kryemadhi thekson se Fieri do të votojë LSI për punësim të mirëpaguar dhe më shumë mundësi.

Mesazhi i Kryemadhit:

Skuqet Fieri nga atmosfera e jashtëzakonshme për fitoren e LSI. Fieri do votojë LSI për punësim të mirëpaguar dhe më shumë mundësi.
#VOTO6 🗳
#VOTOLSI 🌹

https://www.facebook.com/KryemadhiMonika/videos/809807512994803/

Lajme te ngjashme