LAJM I FUNDIT/ Jepet masa e sigurisë për 3 banorët e Astirit, ja çfarë u vendos

Read Time:17 Second

Gjykata e Tiranës dha sot masën e sigurisë “arrest me burg” për tre banorët e Astirit të arrestuar tre ditë më parë nga policia.

Ilir Katiraj, Gramoz Shehu dhe Skënder Doda akuzohen për veprat penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grumbullime e manifestime të paligjshme”, “Prishja e qetësisë publike” dhe Pengimi i qarkullimit të mjeteve të transportit”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Mesazh me vargjet e Kipling/ Vasili: “Shqipërisë i duhen burra të vërtetë”
Next post Burg 3 protestuesve, Balliu: Qeveria vjedh, në qeli futen qytetarët