Home Aktualitet LAJM I FUNDIT/ Jepet masa e sigurisë për 3 banorët e Astirit, ja çfarë u vendos

LAJM I FUNDIT/ Jepet masa e sigurisë për 3 banorët e Astirit, ja çfarë u vendos

nga Editor

Gjykata e Tiranës dha sot masën e sigurisë “arrest me burg” për tre banorët e Astirit të arrestuar tre ditë më parë nga policia.

Ilir Katiraj, Gramoz Shehu dhe Skënder Doda akuzohen për veprat penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grumbullime e manifestime të paligjshme”, “Prishja e qetësisë publike” dhe Pengimi i qarkullimit të mjeteve të transportit”.

Lajme te ngjashme