Home Aktualitet Braimllari: Edi Rama përdor policine jo për të luftuar krimin , por për të shtypur protestat

Braimllari: Edi Rama përdor policine jo për të luftuar krimin , por për të shtypur protestat

nga Editor

Nga Endrit Braimllari

Edi Rama mobilizon policine per te mbrojtur 40 milion eurot e tij korruptive tek Unaza e Re nderkohe trafiku qeveritar ben kerdine me kokaine dhe heroine duke e kthyher Shqiperine ne furnizuesin kryesor te Europes.

Siguria publike eshte ne meshire te fatit sepse fokusi i Edi Rames nuk eshte rendi dhe siguria publike, lufta kunder trafikut te droges, mireqenia e qytetareve por dhuna kunder qytetareve te ndershem te ketij vendi.

Edi Rama perdor policine jo per te luftuar krimin dhe per te siguruar rendin e qytetareve por per te shtypur protesten qe eshte e drejta themelore e çdo qytetari ne nje shoqeri ku sundon shteti i se drejtes.

Edi Rama mobilizon policine per te mbrojtur 40 milion eurot e tij korruptive tek Unaza e Re nderkohe trafiku qeveritar…

Posted by Endrit Braimllari on Sunday, October 13, 2019

Lajme te ngjashme