Home Aktualitet “Po mora doktorin e madh, nuk ka spital që ju merr përsipër”, Meta bën REAGIMIN E FORTË: Mos më detyroni të garoj, të mbeteni pa grup parlamentar

“Po mora doktorin e madh, nuk ka spital që ju merr përsipër”, Meta bën REAGIMIN E FORTË: Mos më detyroni të garoj, të mbeteni pa grup parlamentar

nga Editor

META: Dy foto të pabesueshme nga Gjirokastra, që m’i nisi miku i shtrenjtë i demokracisë shqiptare, Martin Henze.Asnjë shqetësim për psikopatinë tuaj ZOTI “RILINDAS”, por nëse vërtet e besoni, që unë jam në garë për 25 Prillin, mos më detyroni të hyj vërtet pasi do të mbeteni pa grup parlamentar.Pale po mora edhe Doktorin e Madh, nuk ka spital, që ju bën derman!Ndaj respektoni Kodin Zgjedhor dhe boll e tepruat me shkelje se i nxitë faqen Shqipërisë para botës!

Lajme te ngjashme