Horoskopi për ditën e diel, 13 tetor 2019

Read Time:4 Minute, 12 Second

Dashi
21 Mars – 19 Prill
Dashuria: Në dashuri do të jeni joshës dhe bindës, të gatshëm për të sfiduar edhe vështirësitë më të mëdha në mënyrë që ta mbani partnerin tuaj afër. Beqarët do duhet të ndalojnë flirtimet, është koha e duhur për të filluar një lidhje serioze. Puna: Mundësitë e reja dhe tërheqëse për rritje do t’ju çojnë drejt projekteve të reja. Drejtohuni drejt qëllimeve tuaja dhe mos u hutoni.

Demi
20 Prill – 20 Maj
Dashuria: Hidhërimi i mundshëm në marrëdhëniet martesore do të sjellë pakënaqësi dhe melankolinë. Ju nuk do të jeni në formën e më të mirë, por do të keni shumë kohë për të menduar se çfarë të bëni. Beqarët do tërhiqen nga përvoja të reja dhe stimuluese që do të sjellin shumë njohje të reja. Puna: Sot mund të përfundoni negociata të mira nëse punoni në tregti. Shumë avantazhe ekonomike.

Binjakët
21 Maj – 20 Qershor
Dashuria: Disa paranoja të buta në dashuri mund të zhduken nëse me gjysmën e ëmbël do të përdorni sinqeritetin që ju dallon. Nëse jeni gjithmonë të tensionuar dhe nervozë nuk do të përfundoni asgjë. Beqarët do jenë plot sharm dhe do tërheqin njohje të reja rreth vetes. Puna: Mos hiqni sytë nga realiteti nëse nuk doni të keni tension me kolegët dhe eprorët. Në funksion të shpenzimeve të reja, përgatituni.

Gaforrja
21 Qershor – 22 Korrik
Dashuria: Do të tregoheni ekselentë dhe plot sharm dhe do të rrëmbeni vëmendjen e partnerit tuaj. Qëndroni larg nga tundimet që po bien. Beqarët do bëjnë takime të reja dhe do të jenë të etur për ti bërë përshtypje sidomos atyre që duan aq shumë. Puna: Në sektorin e punës Mërkuri dhe Venusi do të favorizojnë një mirëkuptim me kolegët dhe punëdhënësin.

Luani
23 Korrik – 22 Gusht
Dashuria: Do të jetë një ditë e ngarkuar e karakterizuar nga një ngarkesë e fortë pasioni dhe sensualiteti. Kthimet e mundshme të dashurive të largëta por edhe flirtimet që do t’ju ​​ndalojnë të përqendroheni te partneri. Beqarët mund të përfitojnë nga kjo ditë për të përjetuar aventura emocionuese. Puna: Mungesa e përqendrimit mund të rrezikojë rezultatin e disa projekteve në vazhdim.

Virgjëresha
23 Gusht – 22 Shtator
Dashuria: Sot mund të lindin keqkuptime dhe ju mund të keni nevojë për një periudhë reflektimi mbi jetën e dashurisë. Zhgënjimet e dashurisë do t’ju lëndojnë shumë. Zemrat e vetmuara do të synojnë të gërshetojnë njohje të reja intriguese. Puna: Pozicioni i mirë i Diellit ju lejon të shprehni mendimet tuaja në punë dhe të merrni pëlqime të favorshme.

Peshorja
23 Shtator – 22 Tetor
Dashuria: Do të manifestoni ndjenjën tuaj për partnerin tuaj në një mënyrë të pazakontë dhe do preferoni të goditeni me surpriza të vogla sesa me kërcime dashurie. Udhëtime të favorizuara. Beqarët mund ta lënë veten të shkojnë në përvoja të reja dhe interesante. Puna: Në punë do keni shumë për të bërë dhe nuk do ju mungojë forca për të filluar rrugë të reja. Financat e mira.

Akrepi
23 Tetor – 21 Nëntor
Dashuria: Venusi sot do të nxisë marrëveshje në marrëdhëniet e provuara dhe të testuara por edhe në ato të lindura kohët e fundit. Do të jeni shumë mirëkuptues dhe të kujdesshëm me të dashurin tuaj. Edhe për beqarët është një ditë pozitive, ideale për trajtimin e miqësive më të afërta. Puna: Me Jupiterin në shenjë, edhe ambiciet më të forta mund të gjejnë një zgjidhje. Por kushtojini vëmendje investimeve.

Shigjetari
22 Nëntor – 21 Dhjetor
Dashuria: Sot do të motivoheni nga pasioni dhe euforia që do t’i bëjnë mirë marrëdhënies në çift. Shijoni këtë harmoni të çmuar dhe përfitoni nga ajo për të treguar ndjenjat tuaja të vërteta. Beqarët mund të kenë një sqarim për të bërë, veçanërisht me veten. Puna: Do të keni zgjidhjen e duhur për të realizuar projektet tuaja. Jupiteri mbron sferën e punës dhe do t’i keni të mbuluara shpatullat.

Bricjapi
22 Dhjetor – 19 Janar
Dashuria: Në dashuri Venusi do të nxisë lidhjet në çift dhe do t’ju bëjë që të veproni më shumë me zemër sesa me mëndje. Jepini hapësirë ​​ndjenjave nëse doni të përjetoni momente të paharrueshme. Për beqarët mundësi dhe takime të reja do të hapin një fazë të re të jetës. Puna: Me Marsin në shenjë do të zgjidhni lehtësisht mosmarrëveshjet me disa kolegë. Do të jeni më diplomatik dhe më pak agresiv.

Ujori
20 Janar – 18 Shkurt
Dashuria: Do të ndjeni një dëshirë të fortë për romancë. Sot Hëna është pozitive dhe marrëdhëniet me të afërmit dhe miqtë do të favorizohen gjithashtu. Beqarët mund të afrohen me njerëzit që nuk i kanë parë për një kohë të gjatë. Puna: Sfera profesionale është nën kontrollin e Saturnit që do t’ju drejtojë drejt suksesit që së shpejti do të arrijë.

Peshqit
19 Shkurt – 20 Mars
Dashuria: Një krizë sentimentale do t’ju bëjë që të rishikoni historinë tuaj të tanishme. Një zhgënjim në familje mund të ju shkaktojë telashe, por gjithçka do të zgjidhet në mbrëmje. Beqarët do të duhet të veprojnë me vendosmëri nëse duan të fitojnë zemrën e një personi. Puna: Sot ju mund të përdorni energjinë tuaj për të sjellë propozime të reja për ndryshime. Në funksion të ndryshimeve në vendndodhje ose punë

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Parashikimi i motit për nesër/ Si do të jetë e diela
Next post Zaev i bindur për hapjen e negociatave: Është koha që BE të mbajë fjalën