Parashikimi i motit për nesër/ Si do të jetë e diela

Read Time:20 Second

E dielë, 13 tetor 2019. Parashikimi sipas IGJEUM

RESHJET

Nesër (e dielë, dt.13) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e dielë, dt.13) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 17 / 24 °C

në vendet e ulëta: 16 / 26 °C

në vendet malore: 11 / 21 °C

ERA

Nesër (e diel, dt.13) era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Ironia therëse e gazetarit me Mimi Kodhelin: ‘Lenka, ti je?’
Next post Horoskopi për ditën e diel, 13 tetor 2019