Home Aktualitet Presidenti Meta kërkesë live Blendi Fevziut: Ma sill Edi Ramen në debat, në përballje para shqiptarëve

Presidenti Meta kërkesë live Blendi Fevziut: Ma sill Edi Ramen në debat, në përballje para shqiptarëve

nga Editor

I ftuar ne emisionin Opinion i ka bere nje kerkese moderatorit Blendi Fevziut qe ta sjell Ramen ne nje debat publik perball tij, dhe perballe gjithe shqiptareve.

Meta: Fevzi, ma sill Edi Ramen ne debat, ne perballje para shqiptareve.

Lajme te ngjashme