Home Aktualitet Meta bën denocimin e rëndë: Me paratë e incenatorëve, PS po bën fushatë në Durrës

Meta bën denocimin e rëndë: Me paratë e incenatorëve, PS po bën fushatë në Durrës

nga Editor

Presidenti Ilir Meta i ftuar ne Opinion ka bere denoncimin e rende ne lidhje me aferen e incenatoreve, ku te perfshiret e kesaj shkelje po bejne fushate per PS ne qarkun e Durresit.

Meta: Unë e di që te inceneratorët shqetësohen të gjithë, dhe ta dëgjojnë te gjithë qytetarët e Durrësit dhe të gjithë ‘dashnorët e drejtësisë’ se mafia e inceneratoreve, anetaret e se ciles jane sot kandidate te Rilindjes ne Durres, po kercenojne djemte dhe vajzat e Durresit. Ne krye qendron ish ministri i LSI qe sot kandidon per Rilindjen. Keta mafioze po bejne fushate ne Durres me parate e inceneratoreve.
Doni ta dini pse vajta në Durrës para disa muajsh, sepse shtabi i inceneratorëve kërcënonte vajzat dhe djemtë e Durrësit të Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Emrat e denoncuara nga Presidenti Meta si anetare te mafies se inceneratoreve qe bejne presione ne Durres:

Lefter Koka
Arben Seferi
Arbër Shtylla
Juri Meraj
Skerdi Bello
Arbër Koka

Lajme te ngjashme