“Dritan Haxhollin e futën në kurth”, Lala “plas” bombën: Nuk ishte vrasje për vetëmbrojtje

Read Time:17 Second

Klodiana Lala ka zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur në Kavajë, dhe që tronditi mbarë vendin, ku u vra 41-vjeçari Dritan Haxholli dhe u plagos polici Bledar Toçi, ndërsa “mollë sherri” ishte 30-vjeçarja Marsida Qatja. Lala tha se Dritan Haxholli u fut në kurth, duke shtuar se nuk ishte një vrasje për vetëmbrojtje.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Shqipëria me dy palë gra… sakrificë dhe kuvendesha… Astiri dhe ministret…
Next post Rrebelohu ose mbushu, larg luginës së ujqërve!