Home Aktualitet “Dritan Haxhollin e futën në kurth”, Lala “plas” bombën: Nuk ishte vrasje për vetëmbrojtje

“Dritan Haxhollin e futën në kurth”, Lala “plas” bombën: Nuk ishte vrasje për vetëmbrojtje

nga Albina Hoxhaj

Klodiana Lala ka zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur në Kavajë, dhe që tronditi mbarë vendin, ku u vra 41-vjeçari Dritan Haxholli dhe u plagos polici Bledar Toçi, ndërsa “mollë sherri” ishte 30-vjeçarja Marsida Qatja. Lala tha se Dritan Haxholli u fut në kurth, duke shtuar se nuk ishte një vrasje për vetëmbrojtje.

Lajme te ngjashme