Home Aktualitet ‘Do ta godasim përsëri Shqipërinë’/ Angazhimi solemn i sotëm i rilindasve në Librazhd

‘Do ta godasim përsëri Shqipërinë’/ Angazhimi solemn i sotëm i rilindasve në Librazhd

nga Editor

Ish-kryeministri Sali Berisha ka nxjerrë një video nga takimi i sotëm i Ramës në Librazhd, ku folësja e takimit u shpreh se ‘ne do të fitojmë dhe do ta godasim përsëri Shqipërinë’.

‘Angazhimi solemn i sotem i rilindasve ne Librazhd. sb’, shkruan Berisha në Facebook.  

Lajme te ngjashme