Home Aktualitet Petrit Vasili poston foton: Vlora e ka vendosur që do të votojë vetëm vajzat e saj…

Petrit Vasili poston foton: Vlora e ka vendosur që do të votojë vetëm vajzat e saj…

nga Editor

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, ka postuar foton e veçantë me dy kandidatet e reja të LSI në Vlorë, Grisejda Myslimi dhe Anxhela Shenaj.

Krahas fotos, në postimin e tij në rrjetet sociale, Vasili shkruan:

Vendosmeria e pastërtia e vajzave të Vlorës, Grisejda Myslimit dhe Anxhela Shenaj, do t’i thyejë në mes mafiozin e Astirit, Afrim Qendro dhe batakçiun e diskredituar Damian Gjiknuri që vetëm kanë plaçkitur e vjedhur popullin.
Vlora e ka vendosur do të votojë vetëm vajzat e saj.

Lajme te ngjashme