Home Aktualitet Kapet ‘mat’ Rama/ Publikohet foto!! Sejko: Leri negociatat, por hap sapunin e laj duart…

Kapet ‘mat’ Rama/ Publikohet foto!! Sejko: Leri negociatat, por hap sapunin e laj duart…

nga Editor

Kryeministri Edi Rama po përpiqet që, dështimin e rradhës me hapjen e negociatave t’ia faturojë problemeve të brendshme të Bashkimit Europian.

Duke ditur se, “Po”-ja për qeverinë e tij është e pamundur më 18 tetor, shefi i mazhorancës, në mediat vendase dhe mediat e huaja, po tenton të fshijë duart, me qëllim heqjen e përgjegjësisë mbi vete.

Por për kryeministrin, që deri tani i ka hapur disa herë negociatat, mendon aktivisti Genc Sejko, i cili e ka kapur mat në një prej fotove të tij të fundit.

“Lëri negociatat por hap një kallëp sapuni e laj duart”, shkruan Sejko mbi foto, ku Rama shfaqet me thonjtë e paprerë.

Dhe për hir të vërtetës, kjo nuk është hera e parë që kryeministri etikohet për mosprerje të thonjve…

Lajme te ngjashme

error: Content is protected !!