Home Aktualitet Pas zënkës dyshohet se burri dogji gruan në makinë dhe u vetëvar

Pas zënkës dyshohet se burri dogji gruan në makinë dhe u vetëvar

nga Editor

Krimi në familje trondit Kavajën! Mesditën e sotme në fshatin Manskuri të Kavajës është gjetur e djegur në një makinë Fëllënxa Shirja 45-vjeç.

Ndërkohë që vetëm pak metra më tutje, uniformat blu kanë gjetur bashkëshortin e saj Bilbil Shirja i vetëvarur në pemë.

Dyshohet se ka qenë 48-vjeçari që i ka vënë flakën makinës duke djegur gruan brenda pas një zënke mes tyre.

Më pas ai i ka dhënë fund jetës duke u varur në pemë. Në lidhje me këtë ngjarje po vazhdojnë hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të saj.

Lajme te ngjashme