Balliu: Edvin Rama përballë të pafajshmëve

Read Time:24 Second

Nga Klevis Balliu.

Sot ARMIKU i Edivinit është kjo vajzë apo vogëlushë të tjerë si dhe baballarët e tyre.
Këtyre vogëlusheve Rama po i arreston baballarët që protestojnë në mbrojtje të pronës dhe familjes së tyre.
Protesta është e ligjshme, e vërtetuar kjo në Ligj, në Kushtetutë dhe në konventa ndërkombëtare.
Kafsha e krimit, Edvin Ols Xibraka do ti duhen më shumë se disa banditë me uniformë për të shkatërruar protestën si institucion.

Zoti e bekoftë pluralizmin në Shqipëri.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Albin Kurti: Dua që Shqipëria ta shohë Serbinë me sytë e Kosovës
Next post Kryetari i FRPD-së takim me Sekretarin e Përgjithshëm të CDU-së gjermane