Home Aktualitet Presidenti Meta publikon foton me një mik të ditëve të vështira

Presidenti Meta publikon foton me një mik të ditëve të vështira

nga Editor

Presidenti Ilir Meta, teksa ka dalë shëtitje në rrugët e kryeqytetit është takuar me Bedri Merhorin, të cilin e quan si një mik të ditëve të vështira.

Presidenti e cilëson si një kënaqësi takimin me Merhorin dhe shihet mjaft i qeshur teksa pozon krahë tij.

“Kënaqësi të takoja sot Bedri Merhorin, një mik të ditëve të vështira”, shkruan Presidenti.

Lajme te ngjashme