Home Aktualitet Tre kontrollorët e ndaluar dalin nesër para gjykatës, ja çfarë mase sigurie ka kërkuar prokuroria

Tre kontrollorët e ndaluar dalin nesër para gjykatës, ja çfarë mase sigurie ka kërkuar prokuroria

nga Editor

Tre kontrollorët e ndaluar pas pezullimit të punës në aeroportin e Rinasit do të dalin nesër para Gjykatës.

Mësohet se Prokuroria ka kërkuar arrest shtëpie përkontrolloren Flora Ndreca dhe arrest me burg për dy kontrollorët Armando Fezgën, kreu i sindikatës dhe Muhin Mezini

Lajme te ngjashme