Home Aktualitet Rama ”lëshon” Ballukun dhe tërhiqet: Grusht shteti është fjalë e madhe, s’e kam përdorur

Rama ”lëshon” Ballukun dhe tërhiqet: Grusht shteti është fjalë e madhe, s’e kam përdorur

nga Editor

Kryeministri Edi Rama po tregon se nuk e ka cilësuar një grusht shteti qëndrimin e kontrollorëve të Albcontrol në Rinas.

Për emisionin “Log”, Rama theksoi se kjo është një fjalë e madhe dhe që ai nuk e ka përdorur asnjëherë. ”Grusht shteti është fjalë e madhe shumë, s’e kam përdorur”,-tha Rama.

Dje dhe sot ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku, tha se në Rinas po bëhet një grusht shteti.

Lajme te ngjashme