PD denoncon në Prokurori, dhunuesit e protestuesve dhe gazetarëve tek Unaza e Re

Read Time:12 Second

Gent Strazimiri, Albana Vokshi dhe Orjola Pampuri, tre ish-deputetë të PD kanë denoncuar sot në Prokurorinë e Tiranës, dhunuesit e protestuesve dhe medias gjatë protestës tek Unaza e Re mbrëmjen e së premtes.


https://www.facebook.com/partiademokratike/videos/1366871686825812/
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Vasili: Bunkeri logjik i Bollinos dhe beteja qesharake ndaj presidentit!!
Next post Nobel dhe Kadare, koment i shkurtër