Home Aktualitet Opozita bëhet bashkë në Durrës, drejtuesit politik të PD dhe LSI diskutojnë për 25 prillin….

Opozita bëhet bashkë në Durrës, drejtuesit politik të PD dhe LSI diskutojnë për 25 prillin….

nga Editor

Pavarësisht se opozita po lufton në dy fronte, duket se në fushatën në terren nuk ka përplasje. Një foto e publikuar nga Balkanweb tregon për një takimit rastësor në Durrës mes dy drejtuesve politik të PD dhe LSI për qarkun, Edi Palokës dhe Elona Gurit.

Ata janë takuar edhe më parë në qytetin bregdetar, teksa të dy kryesojnë listat e PD dhe LSI për Durrësin.

Lajme te ngjashme