Home Aktualitet Rama nis arrestimet në Albcontrol, kontrollorja shoqërohet në polici pasi doli nga emisioni

Rama nis arrestimet në Albcontrol, kontrollorja shoqërohet në polici pasi doli nga emisioni

nga Editor

Menjëherë pasi Rama dhe Balluku kërcënuan me burg kontrollorët ajrorë, policia në orët e vona të mbrëmjes ka nisur arrestimet.

Sikundër mësohet se janë shoqëruar në polici personat e pushuar nga puna.

Një nga personat e ndaluar është edhe Flora Ndreca, e cila u ndalua sapo doli nga emisioni Opinion në Tv Klan, ku ishte e ftuar për të dhënë dëshminë e saj mbi atë që po ndodhte.

Po kështu policia ka shkuar për të shoqëruar dhe 3 persona të tjerë.

Lajme te ngjashme