Home Aktualitet Bushati tallet keq me Ballën për rekrutimin e artistëve: Edhe Çiljetën që jeni tallur 10 vjet ia morët?

Bushati tallet keq me Ballën për rekrutimin e artistëve: Edhe Çiljetën që jeni tallur 10 vjet ia morët?

nga Editor

Ironi dhe debat mes kandidatit për deputet në qarkun e Elbasanit, Taulant Balla dhe analistit Andi Bushati. Ky i fundit, gjatë emisionit “Open”, i ka kujtuar bashkimin e këngëtares Çiljeta Xhilaga me ekipin e Partisë Socialiste, kur kohë më parë ishte pjesë e fushatës së PD-së.

PJESË NGA BISEDA NË STUDIO:

Bushati: Edhe Çiljetën që jeni tallur 10 vjet ia morët? Ej, ore… Edhe atë e mori Lali Eri.

Balla: Po ç’ka Çiljeta? Me ne është edhe ajo.

Bushati: Po u tallët se e mori Saliu, tani fosilet e Sali Berishës…

Balla: Lëre more tani Çiljetën e qetë.

Bushati: E mban mend sa jeni tallur? Ne kemi Elsa Lilën thoshit, këta kanë Çiljetën. Ku përfundoi Çiljeta?

Lajme te ngjashme