Home Aktualitet Elona Guri: LSI, forcë e pandalshme drejt fitores

Elona Guri: LSI, forcë e pandalshme drejt fitores

nga Editor

Drejtuesja e LSI në qarkun e Durrësit, Elona Guri, vijon takimet elektorale për fushatën e zgjedheve të 25 prillit.

Në një postim në Facebook, Guri ka publikuar një foto me sipërmarrësin e njohur Lorenc Goga dhe  banorë të Durrësit. Krahas fotos, drejtuesja e LSI në qytetin bregdetar shkruan:

LSI 🌹 forcë e pandalshme drejt FITORES 💪
Së bashku për Durrësin dhe Shqipërinë

Lajme te ngjashme