Home Aktualitet I ngulën thikën 32-vjeçarit nga Tirana, autorët janë babë e bir…

I ngulën thikën 32-vjeçarit nga Tirana, autorët janë babë e bir…

nga Editor

Një sherr me thika ndodhi para dy ditësh më datë 4 prill 2021 në Tiranë, ku mbeti i plagosur rëndë shtetasi E. K., 32 vjeç i cili momentalisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Sot është bërë i mundur arrestimi i dy personave përkatësisht, shtetasit G. B., 49 vjeç dhe S. B., 22 vjeç (bab e bir) të cilët ishin shpallur në kërkim si të akuzuar për veprën penale “Vrasje me dashje” në bashkëpunim të mbetur në tentativë.

Vetëm sot është mësuar që autorët ishin babë e bir. Materialet i kaluan Prokurorisë, së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Lajme te ngjashme