Home Aktualitet Klevi Pojana: Më 25 prill, bëje zërin tënd të dëgjohet! Voto për ndryshimin, voto për progresin, voto për rininë!

Klevi Pojana: Më 25 prill, bëje zërin tënd të dëgjohet! Voto për ndryshimin, voto për progresin, voto për rininë!

nga Editor

Kandidati i LSI për Qarkun e Tiranës, Klevi Pojana ka publikuar një status në rrjetet sociale teksa u ka bërë thirrje qytetarëve shqiptarë, sidomos të rinjve, që të shkojnë të votojnë më 25 prill për ndryshimin dhe progresin.

Postimi i plotë:

Më 25 prill, bëje zërin tënd të dëgjohet!

Voto për ndryshimin, voto për progresin, voto për rininë!

Së bashku ia dalim!

Lajme te ngjashme