Home Uncategorized Ndeshja me Turqinë, Meta: Kuqezinjtë shkëlqyen pavarësisht një goli shtrembaluq

Ndeshja me Turqinë, Meta: Kuqezinjtë shkëlqyen pavarësisht një goli shtrembaluq

nga Albina Hoxhaj

Pas humbjes së kombëtares shqiptare në Turqi, Presidenti Ilir Meta shkruan se ekipi kuqezi shkëlqeu sot për karakterin dhe shpirtin e ekipit.

“Pavarësisht një goli shtrembaluq, kuqezinjtë shkëlqyen sot për karakterin që treguan dhe shpirtin e ekipit. Mirënjohje dhe Forca për të ardhmen!”, shkruan Meta.

Lajme te ngjashme