Home Aktualitet “Prioritet taksimi i sheshtë 9%, ndihmë bizneseve”, Gjosha: Taksat e larta, shqetësim i qytetarëve

“Prioritet taksimi i sheshtë 9%, ndihmë bizneseve”, Gjosha: Taksat e larta, shqetësim i qytetarëve

nga Editor

Kandidatja e LSI për Tiranën, Klajda Gjosha së bashku me kandidatin Klevi Pojana kanë shpërndarë sot programin e LSI në Njësinë 8.

Teksa ka postuar disa foto nga aktiviteti, Gjosha ka shkruar në ‘Facebook’ se LSI ka prioritet të saj taksimin e sheshtë 9%, i cili i vjen në ndihmë biznesit dhe gjithë shtresës së mesme e cila është ajo që sot punon më shumë dhe paguan më shumë.

MESAZHI I GJOSHËS

Sot në Njesinë 8📍 të Tiranës🏫 me Klevi Pojana dhe Erjon Xhafa për t’i informuarℹ qytetarët 🙋🏻♂️ mbi programin 📃 e LSI🚩
👉Taksat e larta ⬆️ janë shqetësimi më i madh i qytetarëve dhe bizneseve🏬
LSI🌹ka prioritet të saj taksimin e sheshtë 9% i cili i vjen në ndihmë 🆘️ biznesit dhe gjithë shtresës së mesme e cila është ajo që sot punon 👷♀️ më shumë dhe paguan 💳 më shumë❗

✅LSI 🚩

✅4️⃣ #KlajdaGjosha 🙋🏼♀️

Lajme te ngjashme