Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ja “tersi” që i solli humbjen kombëtares sonte

Read Time:26 Second

CNA.al e paralajmëroi që para ndeshjes. Sonte në stadium për të ndjekur ndeshjen Turqi-Shqipëri ishte edhe kryetari i Bashkisë Tiranë, Erjon Veliaj.

Prezenca e tij nuk i solli asnjë të mirë ekipit kuqezi, veçse… TERS!

Prania e tij, ishte krejt e papritur në këtë ndeshje, pasi Lali nuk shquhet si ndonjë tifoz i madhi futbollit.

Por gjithsesi, objektivin e arriti: i ndolli ters çunave dhe ashtu ndodhi. Ata humbën në mënyrë dramatike me një gol në minutat e fundit të ndeshjes.

Faleminderit Lali Eri!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Horoskopi për ditën e shtunë, 12 tetor 2019
Next post Terrori ndaj banorëve të Unazës se re, si përgjigje e shëmtuar e qeverisë ndaj rezistencës së tyre paqësore 1-vjeçare