Terrori në Unazë të Re, 4 banorë janë të arrestuar

Read Time:26 Second

Terrori i ushtruar ndaj banorëve të Unazës së Re nuk ka përfunduar, pasi lajmërojnë në Nova Media së vijojnë të jenë të ndaluar Tomorr Gjata, Rruzhdi Daci, Eduart Ferati dhe Arben Qyrani.

Mësohet se janē liruar vetëm banorët që ndodhenin në Komisariatin Numër 6. Ata tregojnë se qëndruan në komisariar 5 orë dhe u morën në pyetje në prani të avokatit. Atyre iu është kërkuar që të mos protestojnë dhe të mos bllokojnë rrugën pasi ndryshimet në kodin penal e konsiderojnë vepër penale bllokimin e aksit rrugor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Salianji akuza prokurorisë, ja si ka mbrojtur Xhafajn
Next post E rëndë/ Los Anxhelos në flakë, evakuohen 100.000 njerëz dhe digjen 823 hektarë tokë