“Dënoj me ashpërsinë më të madhe”, Berisha thirrje dyshes Rama-Lleshi: Të lirohen menjeherë protestuesit e arrestuar

Read Time:26 Second

Ish-kryeministri Sali Berisha në postim të fundit në profilin e tij në facebook, dënon me ashpërsinë më të madhe arrestimin e protestuesve të Unazës së Re nga dyshja Edvin Mafia dhe Gjeneral Hashashi

‘Edvin Mafia dhe gjeneral Hashashi urdhërojnë kriminelët me unifromë të arrestojnë protestuesit paqësor të Unazës së Re!

Dënoj me ashpërsinë më të madhe terrorin banditesk të narkoshtetit ndaj protestuesve të pamposhtur paqësor të Unazes së Re dhe kërkoj lirimin e menjëhershëm të të arrestuarve. Sb’

https://www.facebook.com/121577844669798/posts/1392908957536674/
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Rama shkoi në Nish për të kërcënuar përsëri Merkel
Next post Raporti final i Venecias, Bardhi: Presidenti nuk e shkeli Kushtetutën