Home Politike Braimllari: Shqipëria është kthyer në vend tranzit të kokainës dhe heroinës!

Braimllari: Shqipëria është kthyer në vend tranzit të kokainës dhe heroinës!

nga Albina Hoxhaj

Sekretari i përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim shkruan në profilin zyrtar se Shqipëria është kthyer në vend tranzit të kokainës dhe heroinës.

Endrit Braimllari thotë se Edi Rama e ktheu policinë e shtetit në “INSTAT” që merret me statistika.

Komenti i plotë:

Shqiperia eshte kthyer ne vend tranzit te kokaines dhe heroines!

Edi Rama dhe policia e tij politike eshte totalisht e nenshtruar para krimit te organizuar.

Edi Rama e kthehu policine e shtetit ne “INSTAT” qe merret vetem me statistika.

Kjo qeveri dhe ky kryeminister nuk ka vullnet te luftoje krimin e organizuar, nuk ka vullnet te plotesoje kushtet per çeljen e negociatave sepse eshte i kapur dhe i mbajtur peng nga krimi.

Per fatin tone te keq gjate kesaj qeverie, Shqiperia eshte kthyher nje njolle e zeze dhe ne lajmin kryesor te mediave europiane.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!