Braimllari: Shqipëria është kthyer në vend tranzit të kokainës dhe heroinës!

Read Time:41 Second

Sekretari i përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim shkruan në profilin zyrtar se Shqipëria është kthyer në vend tranzit të kokainës dhe heroinës.

Endrit Braimllari thotë se Edi Rama e ktheu policinë e shtetit në “INSTAT” që merret me statistika.

Komenti i plotë:

Shqiperia eshte kthyer ne vend tranzit te kokaines dhe heroines!

Edi Rama dhe policia e tij politike eshte totalisht e nenshtruar para krimit te organizuar.

Edi Rama e kthehu policine e shtetit ne “INSTAT” qe merret vetem me statistika.

Kjo qeveri dhe ky kryeminister nuk ka vullnet te luftoje krimin e organizuar, nuk ka vullnet te plotesoje kushtet per çeljen e negociatave sepse eshte i kapur dhe i mbajtur peng nga krimi.

Per fatin tone te keq gjate kesaj qeverie, Shqiperia eshte kthyher nje njolle e zeze dhe ne lajmin kryesor te mediave europiane.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post S’prishën objektet e paligjshme në Manzë/ Procedohen 3 inspektorë të IMT në Durrës, nën hetim për pastrim parash 63-vjeçari
Next post Vasili: Të largojmë me çdo mjet Edi Rama, që s’paska kohë të presë BE-në!