Home Politike “Poshtërsi”, Paloka: Rama u neverit për çmimin Nobel ndaj Handke, por shtrëngon duart me ish-ministrin e Millosheviçit

“Poshtërsi”, Paloka: Rama u neverit për çmimin Nobel ndaj Handke, por shtrëngon duart me ish-ministrin e Millosheviçit

nga Editor

Ish-deputeti Edi Paloka ka reaguar sëfundmi, ku përmes një postimi në ‘Façebook’ shkruan se kjo është poshtërsia e radhës nga Kryeministri.

Paloka e cilësoi nismën një marrëveshje antishqiptare. Demokrati pohoi se kryeministri në një kohë kur deklarohet si i neveritur për çmimin Nobel ndaj Handke, shtrëngon duart me ish-ministrin dhe ish-zëdhënësin e Millosheviçit.

“Jo thjesht hipokrizi, po poshtersia e rradhes !Rama deklarohet si i neveritur per çmimin Nobel ndaj Handke kur sapo ka shtrenguar duart me ish-ministrin dhe ish-zedhenesin e Millosheviçit ne nje marreveshje antishqiptare…!”, shkruan Paloka.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!