“Poshtërsi”, Paloka: Rama u neverit për çmimin Nobel ndaj Handke, por shtrëngon duart me ish-ministrin e Millosheviçit

Read Time:28 Second

Ish-deputeti Edi Paloka ka reaguar sëfundmi, ku përmes një postimi në ‘Façebook’ shkruan se kjo është poshtërsia e radhës nga Kryeministri.

Paloka e cilësoi nismën një marrëveshje antishqiptare. Demokrati pohoi se kryeministri në një kohë kur deklarohet si i neveritur për çmimin Nobel ndaj Handke, shtrëngon duart me ish-ministrin dhe ish-zëdhënësin e Millosheviçit.

“Jo thjesht hipokrizi, po poshtersia e rradhes !Rama deklarohet si i neveritur per çmimin Nobel ndaj Handke kur sapo ka shtrenguar duart me ish-ministrin dhe ish-zedhenesin e Millosheviçit ne nje marreveshje antishqiptare…!”, shkruan Paloka.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “Rama u neverit për çmimin Nobel ndaj Handke”, Paloka: Hipokrizi, shtrëngon duart me ish-ministrin Millosheviçit
Next post S’prishën objektet e paligjshme në Manzë/ Procedohen 3 inspektorë të IMT në Durrës, nën hetim për pastrim parash 63-vjeçari