Home Kuriozitete Horoskopi për ditën e premte, 11 tetor 2019

Horoskopi për ditën e premte, 11 tetor 2019

nga Editor

Dashi
21 Mars – 19 Prill
Dashuria: Dita e sotme ju sheh më të fortë sesa ditët e fundit. Është e rëndësishme tani të kuptoni se cilin dëshironi në anën tuaj, gjithashtu sepse dashuria mund të zgjohet. Është gjithashtu një moment interesant për beqarët që duan të bëjnë projekte afatgjata. Puna: Sot, takimet për të zgjidhur negociatat e gjata dhe çështjet e punës do të favorizohen

Demi
20 Prill – 20 Maj
Dashuria: Ndryshime të mëdha vijnë për shumë nga Demët, madje edhe në sferën sentimentale. Shumë prej jush do të zbatojnë një revolucion të vërtetë në jetën private. Beqarët do bëjnë gjithçka për të fituar një person që i tërheq, por nuk do të jetë e lehtë. Puna: Dikush nga shenja sot mund të ngrejë zërin për të mbrojtur përparësitë e tij. Bëjeni, por me diplomaci.

Binjakët
21 Maj – 20 Qershor
Dashuria: Pasiguri dhe paqëndrueshmëri në dashuri, por kësaj radhe nuk do të jetë rasti të bëni të ndjeheni të dekurajuar, është vetëm një moment kalimtar! Është koha që beqarët të hidhen në histori të rëndësishme dhe konstruktive. Puna: Do të jeni shumë krijues dhe aftësia juaj nuk do të kalojë pa u vënë re. Do të keni njohje të merituar.

Gaforrja
21 Qershor – 22 Korrik
Dashuria: Një figurë e paqartë do të ndërhyjë në jetën tuaj private dhe sigurisht që nuk do ti bëjë mirë historisë tuaj. Do të ketë rreziqe. Beqarët që janë ende në kërkim të dashurisë do të kenë atë që duhet për të gjetur. Puna: Një negociatë tregtare tani mund të përfundohet, por së pari duhet të kontrollohet.

Luani
23 Korrik – 22 Gusht
Dashuria: Yjet sot sinjalizojnë se dashuria do të vazhdojë të shkojë mirë dhe ndjenjat që do të përjetoni do të zvogëlojnë tensionin dhe nervozizmin. Falë pranisë së Hënës, beqarët do të jetojnë një ditë përrallore përsa i përket dashurisë. Puna: Do të duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme për jetën tuaj profesionale, por mos u shqetësoni, gjithçka do të shkojë në rrugën e duhur.

Virgjëresha
23 Gusht – 22 Shtator
Dashuria: Ditë e qetë, do t’i kushtoheni më shumë vetes dhe familjes suaj. Disa nga ju gjithashtu do të mendojnë për ndryshimin e qëndrimit tuaj me të dashurin tuaj. Miqësitë do t’i japin beqarëve momente të paharrueshme. Puna: Një qetësi e madhe edhe në mjedisin profesional: do të vendoset një atmosferë më e qetë me shefin tuaj.

Peshorja
23 Shtator – 22 Tetor
Dashuria: Sipas yjeve sot do të jetë mundësia që një miqësi të shndërrohet në dashuri ose që të mund të takoni një shpirt binjak falë një miku, kështu që pranoni ftesa për darkë jashtë apo në ngjarje të tjera sociale. Lajm i mirë edhe për zemrat e vetmuara! Puna: Do të kaloni një ditë të ngjeshur me punë dhe do të jepni më të mirën nga vetja në çdo projekt.

Akrepi
23 Tetor – 21 Nëntor
Dashuria: Dashuria do të kthehet në rozë dhe do t’ju dhurojë emocione të bukura. Edhe në familje dashuria e të dashurve tuaj do të shërbejë për të ngritur shpirtin tuaj në qiell. Beqarët do përjetojnë takime emocionuese dhe do të bëjnë njohje të reja të këndshme. Puna: Qielli juaj do të jetë i favorshëm, kjo tregon se do të ketë mundësi të shkëlqyera pune dhe mundësi për të rritur fitimet.

Shigjetari
22 Nëntor – 21 Dhjetor
Dashuria: Dashuria ju bën joshës dhe nëse jeni në çift mund të mbështeteni tek partneri i cili do të shpërndajë të gjitha tensionet me vëmendjet e tij. Beqarët do të jenë në gjendje të marrin gëzime dhe dhimbje nga një person shumë i afërt, nga i cili ata me siguri nuk i prisnin. Puna: Sqarimi i Marsit do t’ju bëjë më kokëfortë dhe intransigjent, veçanërisht në punë. Do të jesh i pangopur.

Bricjapi
22 Dhjetor – 19 Janar
Dashuria: Nuk do të jetë një ditë e lehtë për shumë nga shenjat. Me partnerin do të ketë keqkuptime që mund të degjenerojnë nw sherre. Problemet e vogla dhe të parëndësishme sentimentale do të rrezikojnë ta shkatërrojnë ditën edhe për beqarët. Puna: Edhe me kolegët e punës gjërat nuk do të përmirësohen, kështu që ndryshoni qëndrimin tuaj dhe përpiquni të jeni më pak konfliktual.

Ujori
20 Janar – 18 Shkurt
Dashuria: Në dashuri do të keni sukses të riktheni harmoninë në çift, mbi të gjitha falë një mirëkuptimi fizik të përtërirë. Marrëdhëniet do të kenë një vrull të fortë pasioni! Marrëdhëniet nuk do jenë më të mira për ata që janë akoma beqarë dhe duan të gjejnë një partner. Puna: Në punë do të jeni dinamik dhe proaktiv, do të keni sukses të filloni një projekt të rëndësishëm që do të japë fitime të reja.

Peshqit
19 Shkurt – 20 Mars
Dashuria: Horoskopi tregon një mirëkuptim të shkëlqyer fizik me partnerin, i cili do të zgjidhë çdo mosmarrëveshje të mundshme. Sot tërheqja do të jetë shumë e bukur! Kush është vetëm do të bëjë pushtime dhe do të dijë të magjepsë njerëzit që do të takojë në rrugën e tij. Puna: Puna do të vazhdojë pak me vështirësi për shkak të mërkurit disonant. Sidoqoftë, mos hiqni dorë nga qëllimet tuaja

Lajme te ngjashme