Home Sport Video/ Ndeshja Turqi-Shqipëri, trajneri Reja në konferencë

Video/ Ndeshja Turqi-Shqipëri, trajneri Reja në konferencë

nga Albina Hoxhaj

Trajner i Kombëtares së Shqipërisë, Edi Reja, ka nisur konferencën e fund për shtyp përpara ndeshjes së nesërme kundër Turqisë, që është praktikisht dhe mundësia e fundit e Shqipërisë për të ëndërruar një vend në Euro2020.


Lajme te ngjashme