Video/ Ndeshja Turqi-Shqipëri, trajneri Reja në konferencë

Read Time:12 Second

Trajner i Kombëtares së Shqipërisë, Edi Reja, ka nisur konferencën e fund për shtyp përpara ndeshjes së nesërme kundër Turqisë, që është praktikisht dhe mundësia e fundit e Shqipërisë për të ëndërruar një vend në Euro2020.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Bisedimet me BE, Franca kërkon shtyrjen për Tiranën e Shkupin
Next post Skandal i Turqisë, u heq tifozëve flamujt kombëtarë dhe përgjysmon numrin e biletave