Home Kronike Motoçikleta përplas 80-vjeçarin në mes të Tiranës dhe “arratiset

Motoçikleta përplas 80-vjeçarin në mes të Tiranës dhe “arratiset

nga Editor

Një aksident rrugor është regjistruar rreth orës 10:40 në rrugën e “Dibrës” në Tiranë.

Një motoçikletë me drejtues ende të paidentifikuar ka përplasur çiklistin P. M.,80 vjeç.

Si pasojë e përplasjes çiklisti P. M është dërguar në spital për ndihmë mjeksore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po vijon hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, dhe identifikimin e autorit.

Lajme te ngjashme