Ndërhyri për të mbrojtur 31-vjeçaren, efektivi i policisë nipi i një ish-deputeti

Read Time:45 Second

Efektivi Bledar Toçi, është nipi i një ish deputeti të Partisë Socialiste. Polici u plagos në ngjarjen e rëndë që ndodhi në një banesë në lagjen numër dy të qytetit të Kavajës mbrëmë pak pas mesnatës, dhe më pas në kushtet e vetëmbrojtjes, sipas policisë, qëlloi për vdekje Dritan Haxhollin.

Toçi me detyrë Shef i Sigurisë së Brendshme pranë burgut të Durrësit, është konfliktuar me Dritan Haxholli, pasi ky i fundit për motive xhelozie ka qëlluar me armë duke e plagosur policin e burgjeve.

Por në pranga përveç  autorit, policit te burgjeve qe akuzohet per vrasje me dashje, edhe vellai i tij pasi “gjatë kontrollit të banesës së shtetasit B. T. në lagjen nr. 2, në Kavajë iu gjetën dhe u sekuestruan me cilesinë e provës materiale një sasi e dyshuar lëndë kokaine e ndarë në 7 doza që i përkisnin 27-vjeçarit”, vëllait të policit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Shoqërimet te Unaza e Re, Braimllari: Rama e banda kriminale në pushtet bëjnë këto lëvizje për të trembur banorët
Next post Vuçiç ngushëllon Ramën: Po nuk i hapi BE negociatat, nuk është faji yt