Shoqërimet te Unaza e Re, Braimllari: Rama e banda kriminale në pushtet bëjnë këto lëvizje për të trembur banorët

Read Time:26 Second

Nga drejtoria e policisë, ku banorë të Unazës janë mbledhur në protestë dhe kërkojnë lirimin e  të shoqëruarëve, ish deputeti i LSI, Endrit Braimllari u shpreh se Edi Rama dhe banda kriminale në pushtet bëjnë këto lëvizje thjesht për të trembur banorët e Unazës së Re.

“Damian Gjiknuri bën karshillëk si Kryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, Afrim Qendro rri nëpër zyrat e institucioneve lartë e poshtë dhe shijon pushimet nëpër resorte luksoze. Edi Rama bën shoë dhe tallet me qytetarët dhe nuk arrestohet.” u shpreh Braimllari.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Edi Rama person non grata’, kryeministri pritet me pankarta, dy të arrestuar në Serbi
Next post Ndërhyri për të mbrojtur 31-vjeçaren, efektivi i policisë nipi i një ish-deputeti