Video/ Terror në Unazën e Re, arrestohen banorët, nis protesta

Read Time:18 Second

Policia ka arrestuar disa banorë të Unazës së Re. Është arrestuar Ilir Katiraj, Gramoz Shehu dhe Skënder Doda.

Prej një viti banorët e Unazë së Re protestojnë në mbrojtje të shtëpive të tyre. Ndryshimet e fundit në ligj, ndalojnë protestën dhe bllokimin e rrugës.

Pas arrestimeve banorët janë mblwdhur dhe po protestojnë sërish në rrugë duke kërkuar lirimin e të ndaluarve.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post LAJM I FUNDIT/ Protestë te Unaza e Re, tensione mes policisë dhe banorëve, arrestohen dy persona
Next post SHBA arreston punëtorin e inteligjencës ushtarake për nxjerrje të informacionit